| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, teda taky jsem nevěděla, že má Honzík problémy s ouškama ~a~, oni to říkají i v té reklamě, že to pak bývají někdy následky - přechodné (a můžou být i trvalé, ale to ve vašem případě určitě nebude) na uších - po pneumokokovi. Ach jo, vy musíte božátka toho mít ~n~ to je super, že Lucinka už leze, to máš o "zábavu" postaráno ~t~, a Honzík z toho má taky určitě srandu ne? nedělá s ní ted trošku už lumpárny, když už se Lucinka pohybuje? No teda tak 3 dny, tak je fakt super....~n~
No Maruška taky byla ve školce jen pár dnů, a zas je KO. ~n~ No fakt, ještě že mám tu mamku doma. Je v částečném inv. důchodu. A čtvrtky chodí hlídat v dědině jedněm děti. Ale ted to teda zrušila na dnešek kvůli Manči. Ráno ale musela na předoperační odběry k dr., tak jak přijel tatka po noční, tak s ní byl na chvíli on. než dojela. Já jsem jela už v 6.15 - autem - jezdím ted už pár dní autem až do práce, je to štreka sice, ale už jsem se to docela naučila, a takhle jsem za 35 minut doma. ~R^ akorát že nemůžu jezdit takhle furt, protože se to prodraží. Žabka mi žere cca 9 litrů.... je to žralok. ale je to pomoc taková rychlovka. a ted jak je tak hnusně. paráda, nastoupím před barákem, zaparkuju před budovou... paráda. Mám nadděláno 1,5hod. V pondělí jsem tu byla o hodinu víc - to byla ještě M zdravá. a pak po troškách. Tak dneska půjdu dřív trochu, ptž naši jedou s Cory na veterinu.
Mamka jde tuším příští pátek do nemocnice - asi na týden - na operaci s ramenem, tak to bude složitější. Doufám, že už bude Maruška zdravá, protože se mi nechce, aby šel na paragraf pavel, a já byla tak bez Marušky celý týden... ~n~ tak doufám, že do té doby už bude zdravá. A nějak to budem zvládat s vyzvedáváním. Po té operaci bude mamka taky samozřejmě "out of service"~:-D nějakou dobu.... no uvidíme jak to půjde.
pavel je tedka na tom soustředění - až do soboty večera - na tom paraglydingu. tak to mu počasí moc nevyšlo. to asi moc nelítá.... no říkala jsem mu v sobotu, že je nemocná. že má horečku. on, jako že to je bobiš, a že je mu jí líto - psal sms. A pak už nenapsal ani nezavolal vůbec, jo vlastně v neděli psal, že lítal 25m nad zemí, a že to bylo super, ale že počasí je hnusné. Taaaak mě naštvalo, že se nezeptal vůbec na Marušku..... fakt mě to naštvalo. Tak jsem mu napsala jen Ok. A on se vůbec nezeptá na ni. Tak jsem mu v út napsala, že asi na mě ztratil číslo, tak že mu píšu, že teda Maruška je doma, že je nemocná, že má horečku a kašel. že je s ní doma moje mamka. Tak teda pak volal večer, mluvil s ní. Ale mě štve, že sám od sebe se na ni nezeptá.... a ted už opět ticho po pěšině...
proč to píšu... chtěla bych vědět, jak je to u vás, když jsou nemocné děcka...zavolá třeba váš chlap z práce, jak je jim? nebo prostě na to vůbec nemyslí? mi tohle nepřijde normální....
jak říkáš Leoni, jsem sice v práci, ale myslím na ni....
No ale aspon ji budu mít o víkendu doma, když on se má vracet až v sobotu večer, a asi za ní přijde. Maruška už tak hoečky nemá, jen teploty. Ale hodně škaredě kašle. Zkusím to ještě sama léčit. nechce se mi do ní cpát antibiotika.... uvidíme...
S neštovicema neporadím....snad se to Sárince ztratí ty flíčky....~d~~;((~;((~;((
Mochi, závidím tu kulturu - jé, já bych taky tak šla do divadla.... a na známé herce - do Prahy... jen by mě jen tak pro orientaci zajímalo, kolik tak stojí lístek do Vinohradského divadla?

Tak já jdu cosi robit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.