| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky určitě jsem vám to tady pasala, že chodíme na kontroly na to ORL a že mu minule nasadila ty léky na alergii, že si myslí, že tam má ty sliznice zduřelé i z toho.

Janet jsem se tady smála jak jsi psala, že mamka bude ještě nějaký čas "out of service" (teda né tomu, že jde na operaci, ale jak jsi to napsala).
Jinak P je asi fakt už nějak mimo. Já jsem teda s manžou v celodenním kontaktu přes skype, ICQ, email. Ale stejně minimálně jednou denně volá a když jsou děti marod tak volá celá familie ~6~~6~
S těma lumpármana jsi to vystihla. Už delší dobu je pro Lucinku ten největší bohém na světě Honzík. Diokáže jí tak hezky rozesmát. A ona mu pak za odměnu rozebere koleje a vyhází mašiny, to je zase druhá stránka věci ~f~~f~ Tak pořád dokola vysvětluju, že je ještě malinká a nedělá to schválně.

Jak je to s lístkama tak to nevím. Domlouvá to máma a ta to určitě taky neplatí. je to služba vzájemná. Máma něco dělá pro tu pani a ona jí za to dává lístky. Já nikdy na divadla moc nebyla, leda tak na Dívčí válku, ale asi se to mění s věkem ~y~~y~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.