| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím, je tu někdo, kdo dokázal dlouhodobě držet protikvasinkovou dietu (velmi zjednodušeně řečeno - bez cukru a bílé mouky)?
Jak jste dokázali překonat chuť na sladké, jak jste se motivovali, když přišla krize? Za jak dlouhou dobu se dostavily výsledky?

Dlouhodobě a opakovaně mě otravují kvasinkové záněty. Antibiotika jsem nebrala, prádlo jen bavlněné, beru probiotika. Mám vypozorováno, že hodně reaguju na sladkosti. Bohužel jsem hrozně na sladké, nemůžu si pomoct.
Chtěla bych dodržovat protikvasinkovou dietu, ale pokaždé selžu, chutě vítězí, i když vím, že zas bude problém.

Máte někdo podobný problém? Dokázali jste se ovládnout a zbavit se kvasinek?
Díky za každý příspěvek, potřebuju povzbudit a nakopnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.