| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto naprosto sdílím tvé pocity! mám to stejně. Furt to nějak nedávám, že s malou jsem tak málo. ~a~, a už se jí vůbec nejsem schopná "věnovat", tak jak bych chtěla, protože nestíhám, když přijdu z práce, a honem trochu poklidit, chystat večeři, věci na druhý den, koupání, uspávání ~d~. No snažíme se aspon si povídat před spaním. A to nemluvím vůbec o úklidu jako že vytírání, atak. To tuhle minulý týden mi maruška říká, že je tu prach - doma. a vzala utěrku, a utírala :-)~s~. O víkendu jsem jen setřela terasu. protože tam jsme pořád. Je nemocná, tak s ní moc na zahradu nechodím. Teploty už polevily, ale je hrozně zahleněná, a kašle jak tuberák. A navíc jak je tam ted ten pes - je to zákeřňák, pořád nás kouše. Tatík říká, že ona tak projevuje radost, no... ale co je mi to platné, když Marušku hned kousne, a je kravál ~o~, tak jsme spíš nahoře - máme tam posezení, houpací síť, a kuchyňku, stoleček, atd. Tak si tam docela vyhraje. a jak jdeme ven - dolů, tak Cory většinou zavřem do kotce. protože jak ji nechám chvíli s malou samotnou, tak je kravál, protože M hned ji chce hladit, a hrát si s ní. A ona jak na ni skočí - má sice 4měsíce, ale takových 18kg má stopro. , tak si to asi dovedete představit....
No a já jsem se z toho taky nemohla furt vyhrabat, tak jsem dneska si zajela pro antibiotika. protože furt hrozně kašlu, a zahleněná jsem - no jsme na tom s M stejně. Dr jak mě viděla, tak nechápala, že chci do práce. Ale říkala jsem jí, že jsem ve zkušebce, a že bych o to místo nerada přišla. Je to tu docela ok, tu angličtinu už jsem vstřebala. Ted se chystají nějaké kurzy angličtiny - placené, tak snad mi něco dají....~d~, a je to takové poklidné, žádný stres, jako že by mě někdo honil. v klidu.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.