| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nám se osvědčila uzená kýta od šutery. To je jedna masna tady, zavážejí ale myslím po celé republice (nebo prostě něco podobného)
Je to ale kus masa - tak 14-17 kg a platím 100 Kč za KG. Jen se to krájí k tomu dresingy, zeleninka čerstvá, sterilovaná, pečivo a může se dlabat.

My ji měli na oslavě naší svatby a příští rok budem slavit oba s manželem kulaté narozeniny, tak ji pořídíme zas. Přijde mi to jednoduché, docela levné.
Záleží ale kolik budeš mít lidí, tady bylo tak 20 dospělých a 15 dětí, ale stejně se něsnědlo, tak jsem pak naporcovala a poslala rodičům, kamarádce a něco zamrazila.
Bylo to samé libové maso.

Jo jinak ještě jsem měla pučenej domácí gril (takovej otočnej od bráchy - narvala jsem tam dvě naporcovaný nakořeněný kuřata a to mělo taky velkej úspěch)

a jednou jsem dělala pizzu, chodí na ni k nám hodně lidí, tak jsem udělala do foroty těsto, nakrájela suroviny a jen jak chodili hosti, tak si každej řekl, co na to chce, či nechce.
Ale byla to plácárna, to maso, nebo kuře je lepšejší... máš čas i s hosty pokecat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.