| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak můj dr bere v potaz obojí - termín dle MS a UTZ se mi liší o 6 dní a řekla bych, že to odpovídá - dítko je staré podle UTZ, protože podle MS se prostě bere že ovulace a oplodnění proběhli 14 dní od poslední MS, což je standart.
U mě 100% k oplodnění nedošlo 14 dní po MS, vím to proto, že jsem byla strašně nemocná a manžel měl narozeniny. Milovali jsme se o týden později, přesně o 6 dní později, když mi bylo lépe, byl to opožděný dárek k narozeninám. Díky antb a nemoci se mi i posunula ovulace.

Teď dle utz mi to tak ten termín lítá někde mezitím, ale je to tím, že já děti mívám větší - první syn 3.65 a 50 cm v 37+4tt a dcera 3,95kg a 53cm v 42+3 (tu jsem regulérně přenášela, rovněž dle datumu početí, taky jsem shodou okolností přesně věděla, protože jsme se sice v té době o miminko snažili, ale protože jsem já byla nemocná, manžel nemocný a pak na služebce, tak jsme se ten měsíc milovali jen jednou, tak to bylo dost jasné,kdy)
Dr na vyvolávání bral v potaz ten termín podle početí a prvního UTZ, a také dcerka už byla neměřitelná, den příjmu do nemocnice navíc přestala fungovat placenta a začala odumírat, takže to bylo opravdu na den přesně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.