| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
každé zprávy sleduju a myslím na všechny ty chudáky, co mají zatopený bydlení ~n~~n~~n~
Holky vy to tam máte všechno co by kamnem dohodil.

Leoni, co Luci na té škole v přírodě? A co Vikinka?

Janet, koukám, že žabka je v plné polní. A to jsi se na začátku bála vyjet z vesnice, jsi šikulka ~R^

Evisto, Marti, držím palce na zkoušky ~R^

Jinak Black Eaed Peas je skupina, jsou spíše na Hip hop, 100% nějakou písničku znáte, jen nevíte že jsou to zrovna oni. Fakt jsem toho plná, byla jsem před pár lety na Kylie a to byla nuda oproti tomuhle. My byli hned u podia a když hrála hudba, tak nám nadskakovalo oblečení od těla, fakt mazec ~R^~t~~t~

Dneska jsem byla na neurologii se zádama. Hodně se mi zhoršily bolesti, vystřeluje mi to od páteře jako nad ledvinu. Už se nemůžu ani otočit v posteli ~a~ Tak jsem natrefila na primáře z Motola a i mě obyčenou matku od dětí vzal :-) Tak prý to je buď skoliózou páteře (mám jí od puberty) nebo tam je něco vybočeného. Mám žádanku na rentgen a rehabilitaci.
Zítra jdu na alergologii, po 10ti letech, tak to bude taky něco.ˇ
Táta dneska nastoupil do nemocnice. Pořád mu dělá problém navyknout si na ten režim k té dialýze. Tak uvidíme jak to tam zvládne, má jen 0,5 litru tekutin za celý den ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.