| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hlásim se po odmlce. Byla jsem u našich do soboty, neděli jsme strávili spolu s taťkou, no a dnes už běžný kolotoč-ráno cvíčo, pak roznést letáky, myčka, 3x pračka, žehlení, uvařit jídlo malýmu na týden, ustát "rozmrzelý večer", uspat a ted konečně klid.

Veru, kočárek pěkný, taky mám slabost pro mutsy, ale pak jsem se nakonec rozhodla jinak. Kamarádka co ho má mi to rozmluvila, ale nebudu Ti to hanět, je krásnej, uvidíš sama jak budeš spokojená. Každý má něco pro a proti.
Břicho mi tvrdlo dřív než jsem vůbec cítila pohyby. Je to o.k, pokud ti netvrdne moc často. Pokud je to jednou, dvakrát za den, tak je to v pohodě. Později, kolem 30 tt mi tvrdlo už skoro pořád. Něco jsem na to brala. Určo to ale řekni dr.
Zhubnutí je na Tobě opravdu vidět. Zas nám dej nějakou fotečku jo.
Užívej si to, moc rychle to uteče.
Jééé, chlapeček, to je krásný, no já bych z Tebe brečela~f~

Romík už leze, takže jestli jsem dřív neměla čas na net, tak ted už teda vůbec. Přelízt celý byt je pro něj brnkačka, suveréně mi vypíná počítač, vytahuje vzduchování od rybiček, miluje vše v čem je elektronika...prostě mazééééc. Takhle brzy jsem to nečekala. Navíc, když musí vojtit že se nepřetáčí na bříško. Prostě do tabulek nepasuje už od začátku.

Hani, no chození to bude další mazec. To ti nezávidim, k tomu Lucka a další těhu...smekám před Tebou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.