| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milado, to je škoda. Bo bys mi musela dát za pravdu, že některé otázky jsou hodně mimo.

Jak píše Peza, Annie byla Benova kamarádka. Prostě bylo ukázané, že měl v dětství jednu kamarádku. A v otázkách mezi nevysvětlenýma záhadama je dotaz, proč byla tak zdůrazněná Annie?
Nebo proč tam byla Amy? Jestli ty všechny otázky psal jeden fanda, tak si o jeho IQ myslím své, pokud je to od více fanoušků, tak tenhle u toho hodně spal.

V tom odkazu od jednoho ze scénáristů je jeho celkové shrnutí Lostů. Vlastně tam potrvzuje to, co jsem tu psala.

Jen pro mě osobně bylo upřesnující to, že i Dharmu na ostrov přivedl Jacob. Že na ostrov nezval lidi kvůli svému nástupci, ale aby mu pomohli zabít Smokeho.
Že poslední díl měli tvůrci napsaný už od začátku, i když tomu většina nevěří, ale že právě proto tam v kostele nebyl Ben, protože se s ním počítalo tak max. do 3. série, vůbec původně neměl být vůdce Druhých. Ale jeho role byla tak oblíbená, že byl až do konce. A aby vysvětlili, proč nešel do kostela, udělali tu super scénu s Lockem před kostelem.

Přesně tam potvrdil to, co jsem tu psala o tom, proč v kostele byli jedni a nebyli tam jiní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.