| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, Viki čučí na satelit a snídá, tak toho využívám.
Za chvíli má přijet mamka na celý den na návštěvu, tak se moc těšíme. Včera jsem vyvařovala a pekla~R^. Uvidíme co vymyslíme za program.

Evisto, souhlasím s tebou, měli by aspoň polovinu vrátit. Je to názor všech rodičů. Odjezd si dobrovolně nevybrali, ale blili a srandili všichni, včetně učitelek. 1 dítko skončilo v nemocnici. A většina dětí měla i teploty. Takže uvidíme, jak to všechno dopadne. A díky za pochvalu holčiček, ale můžu ti říct, že teď je to ještě 100x lepší, než čeho si byla svědkem.~s~~s~~s~

No ale abych se jen nechválila, tak si nemyslete, že neřeším spory. Taky ječí, piští, hádají se a Viki většinou mlátí Lů. Ne není to naopak, ona je potvora. Ale největší řev je, když jdeme třeba domů, a lů ještě chvíli zůstane venku s holkama. To je mazec. Viki chce aby šla domů Lucy taky a to pak slyší celý barák řev...

Udělali nám za barákem hřiště, pošlu fotku ať vidíte. je to super. Z okna na ně krásně vidím a když chtějí jít ven, tak je pošlu když musím vařit a vidím na ně. Lucka je zase opravdu zodpovědná a na Viki dohlídne. Ale většinou tam radši s něma jsem. Ono se tam pak sejdeme s mamčama a kecáme, takže super.

Mochi, no já to asi špatně pochopila~y~~t~, ale mi to tak vyznělo, že jedeš a ať se manža postará~t~. Tak to je dobře, že žádná krize není~R^. Užíj si víkend s kámoškou a mohla bys pro nás udělat aspoň 1 fotku né? Ať vidíme, jak jste se měly holky~s~~R^
No já Viki dám teď po měsíci do školky a jsem zvědavá, co bude. Mám z toho obavy teda. Ale zatím to silný dýchátko zabírá a už mi skoro měsíc ani jednou nezakašlala a chrupká celou noc~m~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.