| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mochi, je mi to strašně líto, co vás potkalo ~s~~s~~s~~n~, dívala jsem se na ty stránky, takže Lucinka má tu formu simplex?
věřím, že to musí být těžké se s tím vyrovnat ~;((~;((~;((, ale pořád si říkej, že jsou na tom děti ještě hůř. Neříkám to jako frázi. tohle mi pomáhalo, když byla malá po operacích. a já si vzpomněla na děti z Motola, co s námi byly na oddělení po operacích hlavičky (neurochirurgie) - nádory, hydrocefalus, nevratně poškozená sítnice-slepota, atd. ~n~~n~~n~ tohle mě povzbuzovalo

Já vím, je to teď hrozně těžké. Tím hůř, že je to už na celý život. ~n~
a to se může třeba rozvinout do té další formy? nebo to má tu formu simplex? asi nevíš, že? chápu, že jsi byla v šoku, myslela jsi, že dostanete nějakou mastičku, a bude to dobrý ~n~, asi proto jsi nám tu o tom "exému" ani nepsala, protože jsi tomu nepřikládala žádnou váhu. Taky jak mi tehdy řekli v nemocnici, že má malá oboustrannou silnou kataraktu - a že vidí jen stíny (doktorka mě povzbudila: "ale světlo a tmu rozeznává" ~n~~n~~n~), tak už jsem pak nevnímala vůbec nic.
Objednej se co nejdříve, zkontaktuj třeba i ty maminky, co tam jsou na těch stránkách, a poptej se co a jak. a dej nám PROSÍM vědět!

je mi to opravdu moc líto ~s~~s~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.