| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marcelko,
malj je nádhernej! Jsou si vážn ěpodobní! Akoejní ti moc přeju! Vzdor - já někdy nevím, ejslti je to vzdor nebo neposlušnost,ale ať dělám o dělám, zakazuju co chci, malá si nědky prostě dělá co chce. Dochází nápady, jak na ní.

Lucie - zrovna dneska jsem vyzvídala na kamarádce, teprve nás 3letá čeká - prý: chození po špičkách, patách, pojmenovat nějaké obrázky, najít obrázek na jiném větším obrázku, barvy, zkouška očí(co si od ní pamatuju). A "nemlví" - to se podle mě ani na prohlídkách moc nepozná, spíš se poraď, některý dítě neřekne nic, ani když doma pusu nezavře.Já třeba dost pochybuju, že by naše malá hodlala někde poznávat barvy - i když vím, že je pozná, venku sama řekne, že jede "červený auto" atp... ale nesmí s ejí nikdo ptát...

Lusli,
držím palce, ať to malou brzo přejde, to je nepříjemný a halvně po hodině ji "trápit" a budit, to musí být děs. Drž se!

Já nějak nestíhám, tak ani nevím, co jsem sem psala a co ještě ne... Do školky malá půjde - asi jen na 4 hod. denně a to ještě pravděpodobně mimo pondělka - bude chodit dál do hudebky/Yamahy - šlo by to sice i odpoledne,ale po poradě s učitelkou prý by už mohl chodit sama, tak sjem chtěla, aby tam mla stejnou učitelku a alespoń 2 děti, co už zná. Tak jsem na ni zvědavá, jak to zvládne:) Se mnou žu tam dělá lumpárny. To samé bude s plaváním - na poslendí měsíc máme jinou plavčici a ta když malou viděla, prohlásila, že by mohla chodit sama - docela sjem zírala, říkali mi, že až od 4 let.Tak jsem se jí šla zeptat, jak to myslela a ona, ať to jdeme teď ještě zkusit a uvidí se - ona si totiž myslela, že malé už 4 byly... Ale i po zjištění, že jí bdueou teprve 3,. jsme to měly jít zkusit - tak byla včera prvně sama - já stála s ostatníma rodičema za sklem a koukala - zvládla to dobře, i dkyž byla vlastně prvně nědke takhle sama beze mě za zadkem. Jen na konci při volném plavání nějak nepochopila, co by mohla dělat a chtěla ven, já jsme jí naznačovala, ať ještě je ve vodě, tak začala nabírat, ale pak se ukázalo, že se jí chtělo čůrat:) a asi nechtěla říkat plavčicím nebo co. Tak je zapsaná na kurz začátečníků bez rodičů - podle plavčice to zvládne, jen prý by neměla tolik zlobit...hahaha... a to tam byla včera prvně a vyjukaná a já si říkala, jak je hodná....Co řeknou, až se rozkouká, to radši nechci vědět...

Zase někdy nakouknu a pokochám se fotkama mrňousků a i těch našich 3leťáčků!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.