| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, pamatujete si ještě na nás? Jsem ostuda ~f~, občas si vás přečtu, jen nepíšu. Občas se potkám s Luckou na FB a jinak se pravidelně vidím s Petrou na volejbale nebo ve školce.

Dano...i náš Daník jde od září do školy. Odklad už měl(má), takže 1. září nás čeká škola. Kristýnce držím palce, aby se cévkování vyhla. Doktoři jsou holt opatrní, ale zase lepší, než něco zanedbat.

Gábo...tak vy budete chodit do Radlické? Tu máme tady pod kopcem. Hodně jsem uvažovala, že tam dám Daníka, ale nakonec jsme vybrali ZŠ Tyršova...tu máme zase nad kopcem ~:-D. A jak pokračuje výstavba tělocvičny v Radlické? Nevíš? Brousíme si na ní zuby od října. Chodili jsme tam na volejbal předloni a těšíme se na velkou. Na TVP5 jsem zahlédla reportáž z nové třídy, kterou postavili ze staré tělocvičny pro školku...tam asi chodí Kryštof.

Petro, vy si užijte víkend u Škodů a v út ahoj :-)

Gábino, velká gratulace i od nás ~x~

Luci, od září to budu mít podobně....Dan do první třídy, Tom do školky (přijali nás v MŠ Peroutkova, tam teď chodí Dan a Emička od Petry) a já pošupajdím do práce. Práci zatím nemám, něco musím najít. Docela se i těším mezi lidi, ale vůbec se netěším na ten kolotoč okolo.

Jinak já už taky byla na prvních schůzkách rodičů v ŽŠ. Dan bude chodit do 1.B. Budou mít mladou, milou pí učku, tak uvidíme, co přinese čas. Dan se zatím do školy těší. Jo a ve třídě jich bude 20 a otvírají se 2 třídy.

Zatím ahoj ~3~



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.