| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

holky tak co? bude něco nebo nebude nic?~o~~t~~t~~t~~t~ ani na FB ani na rodince, to je konec s váma toto.~y~

Já mám viki opět doma. Do školky může až příští týden. Zacala šíleně kašlat, což mě totál zarazilo, když bere tak silný dýchátka, holt to zřejmě nestačilo, tak jsme včera jeli k naší dr. na poslech a říct jí, že nám změnili dýchátka atd. Tak je šíleně zahleněná, ale šíleně, no teď tu kašle, sice vlhce, ale jak když hrbatej padá ze schodů~Rv. No mazec. Tak jí mám dávat ještě mucosolvan, na noc stoptusin a při nejhorším v krajním případě čípek Rectodelt se to myslím jmenuje nebo tak nějak...

Do práce jdu sobota a neděle. Byla jsem si v pondělí vybrat směny a už mi zbývaly jen poslední 2 a šéfka mi dala víkend (opět), že prý je to už všechno vybrané~o~.
Hlavně že jsem se bavila ted s pokladní brigádnicí, co nastupovala den po mně a říkala, žě dělá jen pondělí až pátek a víkendy má zásadně volný a já dělám hlavně víkendy~:(Fak mě to ale přestává bavit, bud mám sobotu, nebo neděli nebo sobotu a neděli ale fakt pořád. Mamka říkala, že to už není možný toto. Nemůžu nikam jet a ani si nikam s nikým zajít, páč pak jdu do práce~o~~o~~o~~o~. No nevím jestli prádzdniny se jim na to nevy.......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.