| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky!
Mně vyšla práce v práci, kde jsem dělala dřív, tak jsem strašně ráda a chodim tam s nadšením, je to úplně jinej den, když jdu ráno tam a vrátim se s "novou" hlavou. Je to sice jen ted přes léto na 4 měsíce, ale i za to jsem ráda. K tomu mám ještě to roznášení letáků, tak už i trochu nestíhám, ale je to pro mě lepší než dřív když jsem byla jen doma.
Dneska jedem na víkend k našim, tak musim rychle zabalit, tam si odpočinu a dospim se trochu.
S malym chodim ještě dvakrát týdně na cvíčo, ale je to už borec, cvičí statečně. Jediný co mu ještě zbývá doladit je přetáčení doleva, to se dr nelíbí, když už leze a staví se.
A ještě jestli si vzpomínáte, jak na listopadu 2009 kam chodim podle narození Romči, nás tenkrát okradla ta Lenka, tak jsme to z ní už částečně dostaly, částečně dál splácí. Já u ní měla jen 800, ale ostatních holek mi bylo fakt líto, nakoupily u ní oblečení next za tisíce. Tak mám radost, že se ty peníze snad všem vrátí.
Tak já letim stavět s Romčou komíny~z~
Mějte se všechny hezky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.