| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuju moc, holky. No manžel koupil s potkanem klec, tak ji dáme někam, kam kočky nemohou. Manžel se synem a s potkanem ještě nedorazili dom.
Myši se mi líbí, ale potkan pro mne symbolizuje špínu, tak je ve mně určitý odpor. Snad to půjde překonat, píšou, že jsou to čistotná zviřátka.

Jsem zvědavá na reakci koček, ony jsou domácí, neloví nic, vyjma much a rády vyhlížejí ptáčky, ale to je vše. Tak uvidím co ten jejich pud.

A co když ten potkan vyleze z klece? Se někde schová?
A kouše? Jen tak, z ničeho nic? A když je ze Zverimexu nemůže mít v sobě nebo na sobě nějaký parazity? Může ho syn (3,5) hladit a chovat? Neublíží mu potkan?
Někde jsem slyšela, že potkan nebo krysa jsou zákeřní, když jsou v úzkých.
Viděla jsem ale i lidi, kteří měli něco takového na rameni. Tak se to dá asi i nějak ochočit, ne?

Musím zkouknout weby o chovu potkanů, ale v rychlosti, co tak žere?

Ach jo, původně jsme chtěli papouška pro syna a budeme mít potkana.. Chlapi~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.