| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ag :)
Ja tehdy nastoupila do nove prace,kterou jsem si sama nasla a zacala pomalu zjistovat,ze tak zit nechci.Poprve jsem od nej odesla ze dne na den.Jenze moje zavislost na nem ve me neustale byla.Vydrzela jsem to 3mesice,behem te doby jsem odjela do ciziny,po navratu si tady koupila auto,seznamila se s jinym klukem,a po prvnim zavahani snim se vratila zpet k byvalemu.Citila jsem sama v sobe,ze je to nedoreseno,ze po tolika letech mam i ja co rict.No a pak jsem otehotnela.To uz jsem ale stala nohama pevne na zemi a zila v realite.Zabyvala se sama sebou,resila sama v sobe sve detstvi,pochopila proc je to tak jak to je a hlavne mela sve hranice.Coz byvaly nedokazal pobrat.Najednou jsem mela sebevedomi a on mi ho zadnymi svymi recmi nedokazal podkopat.Naopak,podkopaval tim jen sam sebe a po dvou letech mi rekl at se sbalim a odejdu i s tehdy rocnim ditkem,ktery pro nej znamenalo svet.Rikaval ze se mnou bude o dite bojovat,ale ja nebojuji(nesnizuju se) ani se nebranim.Neresila jsem nic pres soudy,to vim,ze bych mu jen ulehcila ten prvni krok ohledne jakychkoli prav.Ridim se hlavne intuici.Ani to ze ma plno znamych na vyssich postech mu nepomaha.Dite vida 2x tydne s tim,ze ja jsem u toho taky(ikdyz se mu to prici),zalezi mi na tom aby bylo dite v pohode a ja jsem matka,ne zadnej hadr.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.