| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo,jo,je to beh na dlouhou trat,ale ja to beru spis vse postupne.Tihle manipulatori jsou uvnitr slabosi,a proto se snazi urazet a ponizovat.A kdyz ta ponizovana osoba da najevo sve emoce,to ho naplnuje.Zjistila jsem jak je to hrozne jednoduche-chce me necim ponizit?Muze to zkouset,ale ja mluvim stejnym tonem,kdyz na me krici,reknu klidnym tonem,ze pokud na mne chce kricet,muze z druhyho pokoje.Nerozumi,tak odejdu do jineho pokoje ja.Zopakuji,ze pokud chce kricet,muze z jinyho pokoje.Nepusti mne,zacpu si usi.Mam svou hranic a za ni nejdu.Snim jsem se naucila uplne ovladat sve emoce.Drive jsem casto pred nim brecela,ale casem uz ne.
Kdyz mel spatne vyzehlenou kosili a rekl mi,ty snad nemas voci,to nevidis,ze je to pomackany?Vzdyt to neni vyzehleny!atd.Tak jsem mu jen klidnym hlasem rekla,tamhle je zehlicka,muzes si ji prezehlit.Az me slusne pozadas o prezehleni,rada o tom popremyslim.
Kdyz se mu zdala kuchyn spatne zametena,ukazala jsem mu kde je smetak,a rekla jen kdyz se ti to nelibi,muzes to pozametat znovu.
Kdyz se chtel hadat,resila jsem jen jednu konkretni vec.Snazil se skakat z jednoho tematu na druhy,coz ja nevnimala a mluvila jen o jednom konkretnim problemu.Dodala jsem jen,ze az vyresime jeden problem,muzeme zacit resit dalsi.
Ag,moc ti drzim palce a hlavne ti preju hodne sil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.