| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jane, jasně, jsou tam většinou rodiče s vyššími příjmy, opravdu mám srovnání, starší syn chodil do běžné státní školky.
Já jsem asi měla štěstí, syn si v anglické školce našel kamaráda z Irska, hrajou si převážně spolu, chlapeček neumí česky, takže se baví výhradně anglicky, celý den. Jeho angličtina je tudíž určitě na vyšší úrovni, než kdyby tam měl českého kamaráda-tohle jsem já ale vůbec neovlivňovala.
A ano, dá se to vyřešit i jinak, taky jsem o tom přemýšlela.Jenže já jsem chtěla rodilýho mluvčího, asi bych souhlasila ještě s někým,jehož angličtinA je opravdu skvělá-a ten by rozhodně taky zadarmo nebyl.Ale zvažovala jsem to,kvůli financím, navíc má těch dětí víc...
U nás se to tak nějak vyřešilo samo už tím,že v okolí zkrátka nejsou školky, nepřijímají děti tříleté ani čtyřleté,šance byla jen v té anglické.
Připouštím,že i v té naší školce se mluví česky dost-mezi dětma, možná by pak stačily ty dvě hodiny denně, jinak.Ale to zas nenahradí tu angličtinu v dětským kolektivu, to mi přijde taky přínosný-i když ne nutný.U nás je to trochu opravdu výjimka, Denis mluví ve školce prakticky jen anglicky, když měl jeden rok českého kamaráda, používal určitě daleko víc tu češtinu....
Anglická školka bývá často až 20 dražší než běžná česká školka-a máš pravdu v tom, že 20 krát lepší není..:-)
Přesto, zatím nelituju, ale uznávám,že řešení je víc...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.