| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a o čem bych vás měla přesvědčovat??? nemám potřebu přesvědčovat někoho, kdo o to sám nestojí...
předpokládám, že jste dospělý a inteligentní člověk ~d~
ani já nepotřebuju, aby mě někdo "informoval", že jsou i jiné možnosti... to přeci každý ví!!!!

nepochybuju, že každý, kdo dává dítě do anglické školky zvažuje různé možnosti... to jen vy si myslíte, že tam dávají děti proto, aby byli in a že je drahá a proto musí být dobré... osobně jsem navštívila cca 10 školek, než jsem se rozhodla...

nechápu, jak si na základě jedné návštěvy jedné školky můžete dělat názor na všechny školky... to je stejné, jako bych napsala, že státní školka kousek od nás je šílená, což je a proto si myslím, že jsou všechny státní školky špatné... ne nejsou... školky jsou skvělé, horší, nejhorší... bez ohledu na to, jestli jsou státní, soukromé, anglické atd.

opravdu mi přijde legrační, že jste nás sem přišel informovat, že jsou i jiné možnosti... překvapivá informace ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.