| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťo,

mé hlavní důvody, proč nedávám děti do anglické školky jsou:

nepřiměřená cena
společnost pouze dětí z bohatých rodin
nepřirozené prostředí

A toto platí ve všech těchto školkách. Bez ohledu na to, jestli jsem je navštívil. To je prostě pravidlo. Pokud ne, poraďte mi, kde je to jinak.

To, že dávají nekteří rodiče své děti do drahých školek proto, aby byli in, si nemyslím, to vím a některé i znám. Představa, že každý zvažuje i jiné možnosti, je trochu naivní. Ty co znám rozhodně o jiné možnosti nepřemýšleli. Jsou to děti jedináčci, žijící v naprostém přepychu - přeci je nedají do státní školky~q~.


A na rovinu, ani z Vašich příspěvků necítím, že máte skutečně rozmyšleno, proč své děti dáváte právě do vybrané školky. Možná se mýlím, ale pořádné argumenty jsem tu od Vás skutečně neslyšel. Samozřejmě mne nemusíte přesvědčovat, je to Vaše věc. Ale proč tedy se mnou diskutujete? Jen proto, aby jste na mne udělala ty, ty ty, Jane, co nám lezeš do cesty?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.