| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Petro,
já se pohybovala v prostředí, který si nedovolilo mne od určitýho věku jakkoli omezovat nebo se o to byť jen pokoušet. Narodila jsem se bohužel s totálním despektem k autoritám. Matka svého času dost chlastala, a díky tomu, že jsem jí vídala ve velmi trapném stavu, nikdy jsem nepila tak, abych byla ožralá a tím pádem stejně nebo podobně trapná. S drogama jsem experimentovala, potože mne to bavilo. Bavilo mne LSD a docela dost, jenže v prostředí, kde se k němu dalo dostat člověk ochutnal i ledasco jinýho. Neměla bych s tím problém, kdybych se zrovna v tomhle období komplikovaně nerozešla se svojí první láskou (víceméně taky smažka) a nepropadla iluzi, že nemá moc cenu žít. Takže jsem se rozhodla nežít a před smrtí si pořádně užít. Nakonec to dopadlo jinak. Nelituju toho, nestydím se za to, nemám dojem, že jsem kvůli tomu nějak handicapovaná nebo v permanentním ohrožení závislosti. Ale změnilo mne to. Tím pocitem, že vím, co udělat, abych se "někam" dostala. Blbě se to vysvětluje. Nechybí mi žádný drogy, nejsem v pokušení to zkusit znova, nemyslím si, že by mi ublížilo si sem tam něco dát, ale "chybí" mi ta blažená nevědomost o tom, který klíč je ten správný, co otevře dveře do Zákona. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.