| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a dneska jsem zjistila jednu věc, jsme z toho trochu v rozpacích.
Měli jsme rozloučení se školou, končí pátou třídou. Některé děti pokračují druhým stupněm na spádové škole. Můj syn jde na víceleté gymnázium, ale přesto jsem se vyptávala na tu školu a byla tam jedna maminka od nás, která tvrdila,že tam panuje silné rozdělení na "bohaté a chudé"...~e~
Protože jsem tedy včera tvrdila,že to vůbec neznám, vyptávala jsem se.Prý je ta naše malá škola,první stupeň,spíše výjimkou. Což znamená, že třeba budu v budoucnu překvapená, nevím, nicméně bylo mi potvrzeno, že u nás se nic takovýho neprojevovalo.
Tahle paní se ostatních rodičů často stranila, svého syna málokdy pouštěla na oslavy narozenin, když k nám šel na návštěvu, neustále ho napomínala, jak s emá chovat, co má říkat, byl vždycky ťipťop oblečený, choval se slušně...
Mě teprve te´d napadlo, že zřejmě i nás měla ta maminka za "bohaté", proto se tak chovala...Já na tohle anténky fakt nemám, tu rodinu prakticky neznám a nikdy by mě nenapadlo nějak vnímat, že se cítí,cítila "jinak..Ale asi to tak fakt bylo.
Je možný-jen se ptám-že si někdo "vyvolá" sám nějaký komplex, pocit, že on patří jinam?
Tahle diskuze je o něčem jiném, omlouvám se, já o tom jen přemýšlela,po včerejšku mi to nedalo. Ten kluk je chytrej, hezkej, hezky oblíkanej, v ničem nemá nějak míň než ostatní. napadá mě vlastně jen to, že nepatří k "přistěhovalcům" z Prahy, na oko možná bohatším, nicméně většinou de o rodiny s velkou hypotékou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.