| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Budu reagovat pouze na téma, které tu napsala Limai, ne na pohoršené komentáře ctnostných manželek.
Ocitla jsem se v podstatě v obou situacích - byla jsem milenkou ŽM, navíc po čase podvedenou s další milenkou. Nechci ho omlouvat, to v žádném případě, ostatně spolu už nějaký čas nejsme, ale ta druhá (nemluvím o manželce) se mu dost dlouho značně podbízela, přišlo mi to až odpudivé. Jí omlouvá snad jen to, že se ve vyšším věku po dlouhé době zamilovala, zřejmě poslední míza. A on se jako většina chlapů nedokázal rozhodnout, i když v podstatě chtěl, protože dvě milenky byly pro ženáče s jeho povahou a v jeho věku přece jen dlouhodobě neúnosné. Já se o její existenci dozvěděla náhodou a vlastně nechtěně, ona o mně neměla tušení, ŽM se tvářil jako nevinnost sama, jeho manželka netušila vůbec nic. Šlo o to, pro kterou z milenek se rozhodne. Chtěla jsem nad ní zvítězit, už kvůli tomu jejímu nechutnému podbízení, přišlo mi to jako naprostá degradace alespoň základní ženské hrdosti a úrovně. Oficiálně jsem o ní neměla žádné informace, vůbec jsme se neznaly, jen jsem věděla, že někdo existuje, kdo narušil moje milenkovské výsostné vody. Díky souhře náhod a obrovské mravenčí detektivní práci jsem zjistila o koho se jedná a další podrobnosti. A jednoho krásného dne jsem se postarala, aby se o románku své ženy dozvěděl manžel mojí sokyně. Nevím, co přesně u nich doma vypuklo, ale aspoň přibližně si to dokážu představit. Náhle se ŽM dokázal rozhodnout - tehdy pro mě - a jejich kontakt byl zredukován díky zvýšenému dozoru manžela dotyčné na minimum. Myslím, že on by se tehdy tak jako tak rozhodl pro mě, ale kdoví jak dlouho by mu to rozhodování trvalo a já nechtěla dlouho čekat, než se rozhoupe. Nejsem intrikánka ani udavačka, tohle jsem udělala poprvé a zřejmě naposled, ale měla jsem tehdy radost z vítězství, i když ona vůbec netušila, že nějaký boj probíhá a odkud ten úder přišel. Nehodnotím, jestli ten chlap byl zrovna výhra (pro mě tenkrát ano), ani to, jestli se po našem rozchodu dali zase dohromady, což se nedozvím, ale nelituju ničeho, co jsem udělala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.