| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, fotečky moc hezké. Možná že se dostanu k tomu, abych taky něco málo vložila - z Pohádkového lesa. Ale fakt nevím, jestli se mi bude chtít.
Jsem ještě pořád v práci. od rána. Jsem tu sama totiž. holky mají dovolenou. A tak se práce v počítači kupí a kupí. nestačím to odbavovat. Než dodělám jeden tiket (jako že "účetní případ", tak tam naskočí další dva nové)~o~, takže se z toho asi po...~2~

No ale už nemůžu fakt. TAkže končím. Ted jsem se koukla na net. řekla jsem si že vám cosi napíšu. a padám.

Jo a jsem doma sama, tak nemám kam spěchat ~a~, Maruška je s tatínkem na dovolené. S tím Chorvatskem jen strašil. Je s ní na Vsetíně. ale jsem ráda. páč bych se o ni bála, takovou dálku.
že prý zajedou do Zoo, do Dinoparku do Vyškova, a nevím kam ještě všude. ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.