| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sice nejsem ještě ani tchýně, ani babička, ale kvůli čemu bych 100% nemlčela a byla bych schopná se rozhádat s kýmkoli, je, když by někdo fyz. trestal dítě nebo ho týral psychicky. V takovém případě bych nezvládala se dívat jinam, obzvlášť, pokud by to mělo být snad moje vnouče. Někdo to asi bere jako vměšování do výchovy, ale pro mě je to zásadní.
Jinak jestli používá papírové pleny nebo látkové, jestli kojí nebo ne, jestli šátkuje, jestli vylévá nočník hned, kdy, co a jak uklízí a já nevím, co ještě, to je mi šumafuk.
Ale trestání dětí bych přihlížet nemohla i za cenu hádky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.