| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem doteď v kontaktu se skoro se všemi rodiči v bývalé třídě a na rozdíl od Vás slyším a poslouchám.Vy nevíte nic o tom co jsme poslední rok prožili,takže výkřiky typu,jak to skvělí lidé mysleli s mým synem dobře mají stejnou váhu jako když já se budu vyjadřovat k Vašemu.První co jsme na škole zažili bylo,že po předání lékařské zprávy na nás tlačili,aby syn bral léky,cílený tlak učitelky,asistentky a jednoho podobně zmanipulovaného rodiče.Ano,protože naše lékařská zpráva putovala od ředitele,přes uklízečky až k rodičům.Jak svělí lidé pravda.Jediný argument byl berou všichni,přesto,že problémy nebyly a dr to sama nenavrhla,prostě berou všichni.Doteď slyším jak na mě řve asistentka v družině plné lidí.Doteď slyším co se dělo když jsme chtěli ,aby děti mohli na karneval,který byl pro celou školu,jenom pro autisty ne.A takových věcí bylo tisíc,každý týden něco,já jsem byla na prášky,moje maminka(učitelka v důchodu),tam odmítla chodit,protože to co si tam kolikrát vyslechla už ve svém věku nepobrala.A syn?Dr.nám řekla,že po prázdninách bude muset brát AD,jednoznačně stres ze školy a možná by jste se divila jaký názor má ona na tuto školu.Syn nevěděl jak se učitelky jmenují,nemluvil s ní,měl tam kamarády to ano,doteď se všichni stýkáme.Ale k dospělým neměl dobrý vztah,proč,když jsou tak milí?Co se týče našeho odchodu,nejdeš o krutý přechod na druhý stupeň,jde o to,že pět do jedné třídy je moc,tak se musí někoho zbavit.Já se nenechám dotlačit k tomu,abych Vám tady posílala naše lékařské zprávy.Ale děti jako je můj syn nepatří na speciální školu,což nakonec potvrzují i jeho nynější učitelé,kteří ho mají moc rádi a on je.Přístup je úplně jiný,podmínky horší,bohužel je to škola chudší,protože dneska dostane peníze ten kdo se umí prodat a práce s dětmi se moc necení.A na konec,pomluva je něco co si vymyslím,abych někoho očernila,ne když napíšu pravdu i když pro někoho nepříjemnou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.