| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Markét - no koukala jsem teď na Marka, jak jsem ho strojila ven a u nás toho budem kupovat taky kupu. Ale mikiny a tepláky mu vezmu sekáčový, mám vyhlídlou jednu maminku na MMB, co má pěkný a nedělám si uluze, jak bude ze školky chodit domů, když ho nejvíc baví písek a tu mají pískoviště 3. Taky bundy, trika, tílka. Ještě, že to po něm unosí ještě Max.

Maxíkovi sundali sádru, ale nechali mu tam dráty, že má ruku normálně používat a ted se na rentgenu zjistí, zda to drží správně srostlé, pokud ne budou mu to rovnat znovu - aby neměl problémy v dospělosti. Ono je špatné u těch malinkej dětí, že jim kosti rychle rostou a může dojít k posunu a taky že jim musej ty dráty rychle vyndat. U dospělého by je nechali třeba půl roku, ale to u těch dětí právě nejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.