| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dcera je taky strašně divoká, taky předtím neposlouchala a neuposlechla, ale nedělala tohle co o tom píšeš, pomohla jí, když jsem rupla nervy a zakřičela jsem na ni nadávkou jako lev ~f~ A dcera už se ustoupila a začala brečet a když to opakovaně tak opakovaně jsem na ni zakřičela i trošku fyzicky trestala a bez odměny (bonbony atd..). Asi to trvalo 3 měsíce a pak konečně pochopila. Ted je jí 4 a půl, jen jí zůstala divoká a hlučná prostě má po moji mamince.~d~
Zkuste to zvýšit nahlas a tím zamračit a nebo řekněte jí, že bude spát u někoho (koho nemá ráda či nesnáší). Takhle to mé dceři pomohlo, nemá ráda jednoho z příbuzních a když začala vyvádět hrozně až neuposlechla, tak jsem jí řekla, že půjde tam.
Teď už na ni nekřičím, stačí říct, pokud bude zlobit hodně, tak půjde buď k někoho nebo nedostane bonbony.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.