| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Me pri prvnim tehu po amnio rekli ze budu mit postizeneho kloucka ze bude mit 48 chromozomz, a rozhodli jsme se tehu ukoncit, bylo to to nejhorsi rozhodnuti ktere jsme kdy museli udelat.. Ale i tak jsme plodovku nechali zopakovat abychom si byli jisti, a bohuzel i druha tak vysla.. tudiz jsem rodila v 21 tydnu.. a o tri mesice pozdeji jsem byla znova tehotna, podstoupila jsem znova amnio projistotu, a ted mi tady vedle spinka 5 mesicni zdrava a krasna holcicka... ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Před vložením příspěvku se musíte nejdříve přihlásit.
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Kosky