| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byla jsem na rodinných konstelacích ve Strakonicích, nevím odkud jsi ty, na konstelacích se řeší různé "problémy", které nám život přináší, byla tam i maminka většího dítěte, které se stále počůrávalo, nechala si postavit konstelace, viděla svůj příběh, pochopila proč se tak děje její dceři, pak jsme se už neviděly. Jela jsem na konstelace další rok, ptala jsem se na ní, známá se s ní potkávala a dítě se nepočůrává ... Možná vám to bude znít jako pohádka nebo propagace, ale není tomu tak. Ovšem - rodinné konstelace nejsou pro každého, člověk musí být svým způsobem na ně připraven, může se také ukázat něco, co není zrovna pěkné, přijatelné, srozumitelné, morální, něco, co člověk odmítá, nechce přijmout. Nechci vás tím zdržovat. Pravdou je to, že maminka vyprávěla, že do "léčení" dcery dali tolik peněz, že by to vydalo na dost dobrý zahraniční zájezd,pak zkusila konstelace, neodmítala to, přijala to co viděla a pomohlo to. Pravdou je také to, že doktoři potvrdili, že je dcera zdravá a nic nepomáhalo, tak zkoušela hledat jiné varianty, alternativní léčby a tak. Ale jak říkám, ne všichni tomu věří, mně osobně to pomáhá, ale trvalo mi dobré 2 roky, než jsem se s tím "srovnala", pochopila, vztahy se narovnaly, ovšem i já jsem se musela prokousat svým příběhem, který také hodně bolel. Ale co nebolí - co se týká dětí a duše ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.