| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, koukám zpátky a během prázdnin jsem moc nepsala :o)

Jinak ještě Max má ruku OK a ani rehabku nám nepsali, že hýbe v celém rozsahu s rukou dobře, jen kdyby si začal na ni ulevovat, tak mámepřijít. A jsem teda zvědavá co dostane od pojišťovny.

Krámek - zase Vás nechci moc obtěžovat, aby jste si nemysleli, že melu jen o tom :o)
Bude v Trutnově, našla jsem celkem slušně veliký (spíš ne malinký:o)) za rozumné peníze, tak jsem na to nakonec kývla, i když jsem prvně nechtěla. Kvůli školce, hlídání Maxe atd.
No ale o Maxe se postarají i babičky a manžel. Ze školky může Marka vyzvedávat děda a já snad najdu nějakou brigádnici taky na výpomoc do krámku.
Jinak zařizuju, výmalbu, nábytek a zboží a už jsem z toho KO - v noci nespím a začínám z toho mít hrůzu. No uvidím, ještě 2 týdny a spadnu do toho rovnejma nohama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.