| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak péči o dětský zadeček mám ráda, mám to jako hobby, páč látkuju. Trochu jsem látkovala už u prvního, teď u druhýho skoro pořád..prolízám internet, kde bych co koupila.Přemýšlím, že zkusím BKM. Na podzim se tu má otevřít nové MC, tak už se těším, až tam začnu s dětma chodit. Takže toto mě baví. O kolotoči se fakt mluvit nedá a to mám už druhé měsíční miminko. První holce je dva roky a pět měsíců. Každý den si dopoledne vegetíme, mimino houpu na nohách a přes rameno koukám do komplu a surfuju, starší holčička si hraje, nebo kouká na pohádky, odpoledne jdeme ven. Uklízím a peru když mám náladu, nebo je to nutné.
Mám obě děti CS,chtěla jsem je co nejdřív u sebe, takže po prvním jsem musela počkat...Stejně jsem se snažila až od první nastoupivší menstruace, která byla až 14 měsíců po porodu.
Druhé dítě jsem chtěla spíš rozumově...No a že chci moooc třetí, jsem si uvědomila na dospávacím pokoji, kdy se mi po druhém CS vracely nohy po spinále do normálu.:-)
Někdy mám samozřejmě krizi, zvlášť když dítě v noci zlobí, jinak je to zatím...ZATÍM~;) pohoda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.