| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lalial, jestli jsi neměla s kompenzací problémy, tak bych se na to do budoucna vykašlala. Z minulého těhotenství víš, co jíst, po čem máš jaké hodnoty, takže prostě ve třetím trimestru nesežereš dvě tabulky čokolády, ale jenom půl, nedáš si na večeři čtyři rohlíky, ale jenom dva a k tomu maso a zeleninu...samozřejmě existujou ženy, které mají s cukrovkou velké problémy a bez inzulínu by porodily slůně, ale jestliže jsi měla zvýšený OGTT a pak všechny měření v pohodě, proč se stresovat.
Já třeba vím, že máme cukrovku v rodině, mamka teď byla po deseti letech na kontrole a protože měla hodnotu 27, ihned dostala inzulín. Za moji těhotenskou cukrovku tedy může rodina, měla jsem ale akorát o jednu desetinu zvýšenou hodnotu na lačno, jinak nic.
Samozřejmě, věkem se to může zhoršovat - já věkem jeětě nespadám mezi ty, které mají testy plošně, přesto mě tam doktorka radši poslala. Kdybych znovu otěhotněla třeba za deet let, na test bych ale určitě šla...mamka měla před deseti lety hodnoty úplně v normě ~;)

Uff, nějaký zmatený příspěvek, co? ~;)

Jinak jsem chodila na diskuzi na Modrého koníka, je tam docela živo...vím, že cukr může stoupat i ze stresu (jako u našeho kocoura :-)), měla jsem pocit, že holky, které to tak nežraly, snažily se dietovat, ale bez obav z toho, co udělají v hospodě hranolky a smažák, byly všechny bez problému s dětmi do 3,5 kg. Stresatérky měly obříky ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.