| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj, to uznávám - tady je to super. je to tu tak 80%chlapi, zbytek holky. Věkový průměr je tu 32 let, takže fakt fajn.
ted jsme pojedli. spojili jsme si stoly v meetingovce, a jedli jsme. skoro každý den si objednávám jídlo. je to menu z jedné restaurace. dovážejí to. a mají fakt hrozně velké porce. takže si to s jednou kamarádkou dycky dělíme napůl, takže se najíme za jednu stravku ~R^, dneska nepřišla. je nemocná. tak jsem to musela zbagrovat ~l~ jsem jak žok, fakt hrozně přecpaná. a to jsem nejedla polívku, protože to bych praskla. tak mám hrachovku s párkem na zítra. a dneska jsem zfutrovala špagety s boloňským ragů. mňamka. a k tomu mrkvičkový salátek. ~R^
vaří tam výborně. a jak říkám, najím se za jednu stravenku. tak hodně stravenek ušetřím na nákupy a třeba když jdu s malou do restaurace - na oběd třeba o víkendu někdy. (ptž už jsem tak zhnilá vařit, až to není pěkné)nebo někam zajedem na pizzu a tak ~R^

no to je fajn Leoni, že ses zašla "odreagovat" do práce :-), já tady se taky odreaguju fajně. až si říkám, že kdybych ještě počkala až půjdu do práce, tak bych nebyla taková nesnesitelná jak jsem bývala doma, protože jsem byla pořád s malou sama, a hrabalo mi. a že by to tak bývalo možná nedopadlo ~n~

dneska máme třídní schůzky. to jsem zvědavá, kolik bude příspěvek na pololetí. protože vloni jsme měli donést balík toal. papírů, pap. kapesníky, tek. mýdlo (samozřejmě pastu a kartáček), a pak jsme dávali na pololetí 300 na provoz prý (v tom prý jsou zahrnuty i nákup pastelek, fixů atd.)
plus samozřejmě školné a stravné (360kč plus strava za celé dny celý měsíc udělá 940 kč)

jenže letos už na lístečku bylo napsáno, že máme donést mimo té drogerky, i fixy, lepidlo, pastelky, plastelínu, nůžky. Tak jsem zvědavá, jestli to o tohle sníží ten příspěvek ?~d~

no jinak dneska už mají ve školce focení. celá třída. nevím, myslela jsem že se to fotí až na konci roku - v květnu se taky fotili - třída, ale Maruška byla nemocná. Tak jsem ráda, že aspon ted bude mít fotku ~s~ udělala jsem jí dva copánky :-)

Ani nevím, jestli sjem vám to tu psala, ale byla jsem před dvěma týdny autem až v ZOO - přes celé město (centrum), na koupališti v centru. Minulý týden jsme byly v aquaparku, pak v Hlučíně na ranči (sice jsem furt jela na opačný směr, až sjem se pak zeptala, a pak se vracela, ale prostě jsem nemohla najít Hlučín noooo ~6~), no ale jezdíme.

Žabka mi furt občas stávkuje, zlobí tam něco v elektrice. je tam nějaký "černý odběr" a dost velký. a švagr je na to krátký. nemůže zjistit co mi tu baterku vybíjí, tak jde žabka zítra k panu opraváři ~n~, tak snad mi ji uzdraví...~d~

Jinak od zítřka mi začíná angličtina . ve středy od tří do půl páté. musím si to ale naddělávat. ~l~

No a jinak to docela jde. i když mi bývá někdy dost smutno. já vím, že jsem vadná. ale je to tak ~a~ chjoooo

no jdu robit , tak se mějte hezky baby ~y~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.