| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
zila jsem s podobnym clovekem pet let.. diky bohu jsme nemeli deti, meli jsme jen dva psi, ale i pres ty me dokazal vydirat jako nikdo.. Popisujes mi muj stary zivot.. fuj, je mi z toho spatne..
Ale co ti chci napsat... Muj byvaly, byl muj manzel. POzadala jsem o rozvod, ackoliv jsem nemela zadne dukazy o fyzickem napadani, nemela jsem nic... jen svoje slovo... a soud samozrejme rozhodl pro me...
Domnivam se, ze je uplne jasne, ze dite bys mela ty, ale on by se o nej s tebou delil o vikendech.. Kazdopadne se absolutne neboj toho, co se stane, az to skoncis.. z vlastni zkusenosti ti mohu rict, ze az to opravdu budes chtit skoncit a udelas to, tak on bude ten, co bude plakat a prosit te, abys mu dite nechavala... Prosim, napis mi na mail, jestli chces, rada ti napisu vic...
Pokud ne, nevadi, preju Ti moc sil, ver mi, ze jedine dobre co muzes nyni udelat je, odejit... a prozivat konecne normalni zivot.. ten normalni zivot ted ziju 7. rok a kdyz se nekdy ohlednu, nechapu a neverim, ze to bylo uplne obracene... ale bylo, stejne jako je to ted u tebe... ... postav se tomu, rozhodni se... jen tak malo staci !

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.