| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako u mě ,koukni ke mě ID 44926 u sebe mám koupený 4 hvězdičky,tím se bazaru mírně zavazuji a pak mám u sebe modře-ověřený obchodník a hlavní taky na co koukej je IČ:živnostníka,sice hodně mamin prodává bez živnosti,ale pokud chceš už poslat někomu tisícovku tak se ke každému mrkni na tu živnost a taky hodně na to hodnocení.
Víc rady dát asi nemůžu~d~ taky jsem tak jednou naletěla za 500,-ale dostala jsem to asi po půl roce zaspět.
A nebo taky můžu poradit,vytáhni si všechny ze svého okolí a jezdit si pro věci osobně,ale to je někdy drašší,než poslat poštou.
Zase se tak moc neboj,pokud nevíš,dej sem ID a já na to mrknu a písnu ti,jestli bych do toho šla ,nebo ne.~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.