| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, doufám, že sem někdo přijdete a přečtete si to...

Před chvílí jsme se vrátily s Vikčou z města a od dr. První jdu za vámi, páč dnes toho bylo tolik pozitivního, že jsem zjistila, že to snad ani neunesu~v~~t~.

Ráno jsme byly v nefro poradně. Konečně tam byla naše dr. Rok a půl jsme jí neviděly. Prý študovala v Praze, tak tam byl za ní záskok. Změřili jí tlak atd. No a pak jsme šly za dr. No hleděla na Vikinu jak spadlá z Marsu, aj přestala ordinovat nebo na ordinování úplně zapomněla nebo co~t~. No byla z Vikči hotová~R^. Prý se na ní nemůže vynadívat, jak se strašně změnila, prý roste do krásy a furt říkala, že se nemůže na ní vynadívat~t~. Tak jsem byla fakt v soku, samo že i polichocena strašně~;). Tak si s Vikčou a i se mnou pokecala a šly jsme na vizitu do školky....~2~

Ve školce jsem viki vrazila do ordinace a čekala na chodbě. Za chvíli přišla sestřička a ať jdu za paní dr. Takže holky - opět se budu opakovat, ale postavení očí v brýlích 100%, nystagmus bez okluzoru tam NENÍ~z~, nevidí ho prostě se tam neobjevuje, na pravém oku taky ne, ale na levém při zalepení okluzorem ANO. Což ale není tak strašný že jo~d~. A teď pozor. VYSADILA NÁM OKLUZORY A UŽ ZŘEJMĚ LEPIT NEBUDEME.~g~~e~~z~~6~~m~~R^~R^~R^~R^~R^~R^
Není to ale z toho důvodu, že by měla už vše tak OK, I když vlastně měla i tu konvergenci atd~R^, jen nepřečetla poslední řádek, jinak všechno~R^, ale z toho důvodu, že dr. chce aby tím levým očkem byla schopná zafixovat, což vlastně při zalepení pravého oka okluzorem nejde~n~. Takže jí budeme na sklíčka lepit průhlednou fólii, které nejde téměř vůbec vidět, ale Vikči to tam bude trošku zavazet, tím pádem bude víc zapojovat levé očko a přitom jí nebude lítat a udrží ho. Už to má od té vizity a je to BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAA~R^.

No jsem šťastná jako blecha. Konečně se nebudu muset na to lítající očko dívat a věřím tomu, že za chvíli zapomenu i na to, že něco takovýho vlastně vůbec má, když to denně neuvidím~z~.

Mamka byla až dojatá, Dušan to ještě neví, má vybitý mobil. Přijely jsme domů, byla tu Lucinka s kamarádkou, tak jsem jim to říkala, a začaly obě pištět radostí~j~~t~, že Vikča už nebude pirát~z~...

A to není vše pozitivní co mě dnes potkala, jsem z toho opravdu až přešlá. Bylo toho fakt moc~z~. Ještě vyhrát ve sportce a flákne to se mnou~v~~v~~v~~v~~v~~v~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.