| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

tak z naší srany hlásím, že je to taky mazec.
Betka je v nové školce a už se celkem adaptovala, ale ze ačátku tam s nikým moc nekomunikovala, teď už dobrý, je spokojená.

Matěj má velmi starou paní učitelku, ale je na ní vidět, že tu práci bezmezně miluje. Byla u nás na poliklinice, tak jsme si chvilku povídaly a celá nadšená mi líčila jak šikovnou třídu si vybrala. Samo jsem se ptala na Matesa. Prý je ještě hodně dětský, ale že je vidět jak ho to baví a snaží se, že se nemusíme ničeho bát.
Hned první vyučovací den dostali za úkol básničku, což mě trochu šoklo, ale Maty překvapuje, zatím nikde nic nezapomíná, hlásí co se dělo, co má přinést a jaký mají úkol. Mám ale pocit, že tohle potrvá jen do doby, kdy začnou převažovat přestávkové lumpárny~;).
Máme dobrou školu, jsou to dvě budovy, takže je 1.stupeň oddělený. Už máme ale první zprávy o šikaně na záchodech, ovšem bylo to okamžitě vyřešeno a fakt se tam tohle hlídá. Za to jsem ráda.

Tož tak od nás:-).

Mějte se pěkně~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.