| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, to je dokladem toho, jak jsou muži zvláštní, nebo říkam pitomí.

Ovšem jejich vztah to byla taky trága, potkala ho když měl nějaké problémy, najednou otěhotněla, tak si ji vzal z povinnosti a do roka zmizel z jejího života. A najednou barák fuč, všechno fuč. Super dlouhý vztah a super dlouhé manželství. Lituje toho upřímně dodnes. Tchán na ní taky vzpomíná s láskou, když na něj v afektu šla s nožem.-). Holt temperamentní děvče, ale teď je spokojená, má muže o 17 let staršího se sexy barákem, kontem a autem. Tak snad jí dlouho vydrží, ti předchozí měli výdrž vždycky jen dva roky.-)

Ale myslím, že za to zaplatil už stokrát a to nemyslím finančně. Jen těch scén, co jsem po jeho boku zatím zažila a to prý bývaly ještě horší (to už si snad ani neumím představit). Já jsem se taky dost blbě vdala, ovšem bez následků a bez dětí.-)
Takže člověk je nepoučitelný. Ovšem můj bývalý muž, je narozdíl od této dámy, slušný člověk. I když je trochu citový turista,hahaha.

Ale jak jsem už řekla, odpustila bych všechno, ale neodpouštím, když má někdo dítě, a kašle na něj. Máma má pro své dítě udělat všechno a ne jen pro sebe.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.