Hanko, moc mě to mrzí :-( Nyní soud pověří notáře a ten nechá účty na jeho účet zablokovat a nechá si sdělit zůstatek na účtu ke dni úmrtí. Pokud nemáš hotovost nebo jiné peníze než na jeho účtu, tak doporučuji co nejdříve, hned zítra jít a peníze vybrat! Notář sice bude vycházet ze zůstatku ke dni úmrtí, ale tak holt o to míň pak dostaneš. Často totiž notáři nejsou ochotni uvolnit peníze z účtu, i když zcela jistě náleží do společného jmění. Smrtí majitele účtu dispozice zanikají - radím ti tedy udělat něco, co by se dělat nemělo, přesto to to radím - i když jsem dělala 10 let v bance a nyní pracuji jako právník. Není to košer, ale jinak zůstaneš bez peněz třeba několik měsíců a notáři to bude úplně šumák (bohužel častá zkušenost z mé právní praxe)
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.