| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak to mě fakt mrzí Leoni ~n~ Já myslela, že už je jí líp, když bere antibiotika.
A to jí dělali jen CRP na těch odběrech? já vím, že mi tehdy, jak jsem měla mononukleozu, tak taky brali tehdy jen obyč. odběry. a ty byly jen mírně zvýšené (nevím co přesně brali, ale bylo to rychle , snad i do hodiny), až pak jak mi udělali nějaké Ig nebo tak nějak se to jmenovalo, tak pak přišli na to, že to mám vysoké. a už jsem šupajdila do nemocnice. A měla jsem zhnisaný krk, nemohla jsem skoro mluvit, nebo teda mluvila jsem, ale nešlo mi rozumět protože jsem hrozně huhňala. A nezabíraly antibiotika. A měla jsem vysoké jaterní testy.
No snad to nemá toto ~n~
Tak nás určitě informuj.~6~~6~~6~

Evisto, ty taky - se ti to vleče. no když člověk nemůže zalehnout, a vypotit to. tak to jde ztuha to uzdravování ~a~
mi už je líp. sice mi to kleslo na průdušky, takže gřundám jak tuberák, ale funguju už. Ne jak ze začátku, jak jsem nemohla ani vstát z postele. antibiotika mám do zítřka do večera.

Snad neonemocní Maruška. ~s~

Paragraf budu brát až do pátku. Původně jsem uvažovala, že bych šla ve středu do práce. Ale jsem ještě dvě hodiny ve skluzu, a takhle bych tam ještě musela sedět a dorovnávat to. Takhle to šéf určo nějak "smázne" ~;)

Jj, mi to pak došlo, že ty jsi vlastně na OSVč, tak že se tam paragrafama nezabýváš.
Víš co mě ještě Evisto zajímá, a nemůžu to nikde vyhledat... procentní sazby na nemocenskou. Chápu, že je to složité.... vypočítávat ten vyměřovací základ. to ani až tak dopodrobna nemusím vědět. Ale pak z vyměřovacího základu... je ted jaká sazba nemocenské.. Nemohla bys to v práci zjistit?
Vím že první tři dny je nula. Pak od čtvrtého do patnáctého???? dne kolik procent. A pak kolik procent dál (mysím, že pak 60% z vyměř. základu, ae nejsem si jistá). Ale zajímalo by mě jak je to pak od toho čtvrtého dne dál.
Jestli bys to měla jak zjistit, tak tě moooc prosím. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.