| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Terko, myslím, že má Leoni pravdu. Ale chápu, že si prostě myslela dr., že dělá pro Vikinku to nejlepší no ~d~.
Ale prostě chyba to podle mě byla.

A to že se tím Leoni užírá, nemyslím, že by se tím přímo užírala. ale tak zabyde to líto. tolik trápení.
Vím, jak bylo mi, dkyž jsem "musela" podle doktorů přestat s kojením. podle nich měla Maruška alergii na laktozu (obsaženou v mateřském mlíku). A já teda brala léky na zastavení laktace. A pak se přišlo na to, že měla hrozné bacily ve střevech. Pak doktoři říkali, že to třeba itak bylo blbě to kojení. a takové ty bláboly. ale už bylo pozdě.
Taky mě to štvalo.
No jo, jsme lidi omylní, a tak se prostě stalo.

A tenhle omyl se stal asi i s tím lepením u Vikinky ~n~
Myslím si, že uškodit jí to neuškodilo. Ale prospět taky neprospělo.

Hlavně že už se na to přišlo ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.