| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kili,

byl to Thyrozol. Bere to na štítnou žlážu. Mě malý donesl jednu a ten muj manžel si nepamatuje ani jestli tam byla ta jedna, nebo tam spíš byli 3-4, ale všechny prý asi né... . Malý tam taky našel lentilky, co mu táta koupil a nestihl mu je dát a ty teda snědl, ale v chodbě se válely pozlátka z toho platíčka, prolezla jsem celý barák, po té co jsem je odvezla do nemocnice, ale nikde žádné jiné jsem nenašla.

Ptala jsem se malého a i mi pověděl, že tyhle papá tat´ka, já né, jsou ošklivý... . Ale co si z takové odpovědi vezmu od 2,5letého dítěte?! ...jako já bych tomu i věřila, že je nesnědl, ale kde jsou? A co když náhodou je snědl?!

....achjo! Měla dorazit doktorka s výsledkama a ještě tam prý nebyla.

No a možná, možná bych fakt měla mít takové malé dítě na očích, i když kojím. Obyčejně si prostě hraje v pokojíku, já nakojím miminko ono u toho usne a jdeme si dát obídek a pak si hrajeme spolu. Zatím se mi jeho samostatnost nevymstila, ale ted´ už popřemýšlím, jak se zařídíme jinak. Náhoda je blbec! Strašně mě to mrzí a bolí. Jsem od naturelu taková poloitalka a obyčejně hned vyjedu a tentokráte jsem chtěla manžela vydusit, ani nevím proč?!... asi už mi z té samoty hrabe. Bylo mi o víkendu líto, že ač jsem ho poslala na ten sraz, že jel, že nechtěl zustat s náma a tak to mám, kdybych byla upřímná a přiznala, že po takový době samoty už toho mám dost a že vím, že si potřebuje odpočinout, ale to já taky, tak se taková věc vubec nemusela stát.

Je mu naštěstí dobře, nic ho nebolí, jen je vykulený z těch monitoru a infuze a říkám si, že jestli to ani nesnědl, tak vubec nechápe proč ten cirkus.~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.