| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Amnio vyloučí nebo potvrdí chromozomální aberace, pro mne podstatně důležitá postižení, a ty potvrdí nebo vyloučí na 100%. Proč berou amnio automaticky je asi proto, že žijeme ve 21.století, je to součást prenatální diagnostiky, medicína holt pokročila a ty možnosti tu jsou. Ano, opravdu bych šla na potrat v případě postižení plodu, prostě bych na svět vědomě nechtěla přivést postižené dítě. Něco jiného jsou postižení nezjistitelná nebo pozdě zjistitelná. O tom žádná, ale prostě mně konkrétně to přijde zcela normální. Aberace mají na svědomí procentuelně nejvíce postižení a jsou nejsnadněji zjistitelné. A prostě než se spojí vajíčko se spermií, všechno se to napáruje, rozdělí, je to velmi velmi složitý proces a čím jsou vajíčka starší, tím je ten proces více poruchový. Amnio je jen diagnostika. Nikomu bych nokdy nepředhazovala, že takovou diagnostuku odmítá, ale zase na druhou stranu mne mrzí to, vysvětlete mi někdo, jak může jít někdo na potrat, když mu zjistí postižené dítě, to mi hlava nebere. Ano věřím doktorům, pokud vidím výsledky a umím si je sama přečíst, myslím tím, že rozumím tomu, jak je to tam napsáno, je to jasné. Ad riziko při amniu, udávaná procenta v literatuře jsou velmi orientační, nejsou to procenta pro ČR, ale celosvětová, pro ČR jsou prý minimální, ale zase je to statistika doktorů, takže pokud jim někdo nevěří, tak je to smůla. Můj gynekolog, a gynekolog v centru, kde dělají amnio, se za celou svou praxi nesetkali s potratem po amniu.
jen nechápu, kde se bere ta nevíra v lékaře, nebo názor, že mají za amnio zaplaceno, tomu ani nevěřím, že si to někdo myslí nebo napíše. Pojišťovny to nerady vidí, dokonce to bagatelizují, proto musí být doporučení od genetika, aby co pokud možná nejvíc minimalizovaly počet zákroků, aby se na to neodesílalo jen tak, a někdo i za amniem vidí jak se ti zlí hnusní doktoři kapsují~a~~a~~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.