| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martí díky....~s~~s~~s~~s~.
No už máme přes 300 hlasů. Ještě včera bylo 290 a něco. Jsem se do toho obula. No ale co jsem se tak dívala, tak jedni tam mají přes 500 hlasů, takže to budou kandidáti na vítěze. Tolik přátel nemám~d~. A dost jich i asi hlasovalo špatně, páč mi psali jak hlasovali, ale hlasy se jaksi nenačítaly, takže to určo blbě pomačkali~n~. Jinak by tam bylo hlasů více... Ani nevím, jestli je to na 1-3 místo~d~. Nebo jen první?

Vikču mám dnes doma a od zítřka mají holky prázdniny. No MM má dnes volno, jel na technickou a taaaak se těšil, že odveze Vikču i s Luckou do školky, že vyjedou brzo atd. Vše jsme dělali dle plánu, ale maličká začala tak šíleně kašlat, až se celá pozvracela~n~ a mm jí přesto obul a řekl, že to bude dobrý a že jí do školky odveze. Jenže malá byla hotová, pořád za mnou chodila, vytřeštěný očka a hrozně se bála. Ona totiž téměř vůbec nezvrací, takže z toho byla v šoku, pořád se chtěla chovat, plakala a pořád se ke mě tulila a držela se mě kolem krku. Tak jsem jí vyzula a řekla mm že ne, že dnes do školky ne, co když tam bude blinkat a stejně by nám volali at si pro ní přijedem. Zase jí ale obul a že pojede, že chce. A malá teda říkala sama, že do školky chce, ona se tam ted strašně těší~R^~s~. Jenže pak za mnou přišla i v botech, vykulená, ukašlaná, strach v očkách, že bude zase blít, tak jsem fakt definitivně řekla, že žádná školka, že jí tam v takovým stavu nemůžu dát. Teď čučí na telku, pohádky a snědla 1/2 rohlíku a pije čajík. Už je jí líp.... Ona je ted šíleně zahleněná, ale teploty nemá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.