| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak podle mě je normální že kytku dostane od každého "páru" který na promoci přijde, ne jen od přítele.(já jich měla kupu) A dárky se určitě dávají. Dárek záleží asi na zvyku v rodině, někdo se snaží za každou cenu dávat něco "tématického" jako drahou prupisku atd. To my to pojali dost odlišně. Záleží taky jak drahé dárky jste zvyklí si dávat. Například sestřence jsem udělala takový balíček pro pracující-malý budík(strašně nerada vstává) aby nezaspala když bude muset chodit do práce, k tomu prupisku na špagátu na krk...atd. a jako hlavní dárek sadu skleniček na víno-ale vážně pěkných. Začínala totiž po škole bydlet ve vlastním s přítelem-měla velkou radost. Nebo bratranci jsme se složili třeba na mikrovlnku. Ale druhý bratranec zase dělal architekturu a vyloženě to byl jeho koníček tak jsme mu koupili fakt dost drahou knížku o architektuře a ten byl v sedmém nebi. Záleží co by sestře udělalo radost a taky jak promoci pojme. Pokud půjdete po promoci domů na kafe nebo na oslavu do hospody ve velkém stylu. Já osobně fasovala za promoci nějaké peníze-zrovna jsme stavěli kuchyň a pak dodnes nosím například zlatý náramek s přívěškem podkovy-dárek k promoci od tety pro štěstí. Ženským se dost dávají šperky na památku za promoci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.