| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~R^ tos napsala moc hezky.
Já když byla s dcerkou v jejich 14 dnech v nemocnici, bylo tam miminko asi 3 měsíce a bylo tam samo. maminka byla sama se třema dětma, doma druhé nejmladší rok a kousíček, další tříleté, neměla prostě hlídání, ani peníze, ani pomocnou ruku a protože miminko nebylo kojené - z toho všeho stresu přišla o mléko, bylo jednodušší nechat nemocné miminko v nemocnici hodným a milým sestřičkám, které miminko ustavičně chovali - protože ostatní děti měli s sebou rodiče a když se jí podařilo ukrást chvilečku, tak za miminkem taky chodila.
Tu situaci jsem jí nezáviděla, já měla doma čtyřletého syna, poprvé jsme byli tak dlouho od sebe, ale staral se o něj manžel na výbornou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.