| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, chápu tě, když jsi vyzvedávala léky pro malou a bylo toho tolik ~n~. Pamatuju si jak jsme (ještě byla tehdy mimčo) - a dali nám toho tolik tehdy - těch léků. ale za krátko už nebrala ani jedny. Nebo když jsme odjížděli z Motola s hafem kapek. Taky mi z toho dycky bylo ouzko. ale musíš si říct (jak píše Evista), že je na tom spousta dětí hůř - o moc hůř. To mi kupodivu v tom Motole pomáhalo (když jsme byli na očním oddělení - které je spojeno s neurochirurgií) - no ty případy - když tam vidíte ty děti....tak si řeknete, že zákal není tak hrozný. I když když tam bylo hoooodně rodičů s dětma, co docházeli jen třeba jednou za pár let na kontrolu. A říkávali že prostě se dítěti vyměnila čočka a od té doby dobrý. A Manči za sebou tři sekundárky. Tak jsem si taky říkala, že proč zrovna Maruška ~n~. A pak se podíváš do pokoje a jsou tam děti s jizvou přes celou hlavu - od ucha k uchu - hlavičky oholené do hola. nebo slepé děti. a řekneš si chválabohu. ~n~

Vikča se z toho Leoni určitě vylíže než bude dospělá. Ale chápu, že to na každou mamču jednou za čas dolehne ~s~

My jsme byly dneska v centru. po obchodech. a udělat si výlet za ségrou. pracuje už asi měsíc v obchodě s látkama, bytovým textilem. A ještě jsem tam nebyla. Mají tam samé luxusní věci. Nic levného. Ale dneska třeba měla ségra štěstí - ženská tam udělala u ní nákup za 11tis. Sice prý ji obsluhovala hodinu a půl. Ale stálo to za to. Jak jsem ségru pozorovala, tak klobouk dolů. jsme každá jiná úplně. :-) Já bych tohle dělat nemohla. nabízet, komunikovat s těma lidma. Jsem ráda, že jsem zalezlá u kompu. ~:-D Akorát ta zpropadená anglina ~n~ Zítra zas ta blbá videokonference. Zkusím poprosit kolegyňku, jestli by zítra nezkusila říct, jestli bych ty reporty nemohla podávat písemně. Jako takhle byla původní dohoda, s tím jsem do toho šla ~n~, kdybych to věděla na začátku, tak to nevezmu. ~n~ a to myslím fakt vážně.

Evisto, tak dej pak vědět jak jste dopadli.
jj, já se taky dycky těším, jak má mít M nové brýlky :-) a ona taky:-)

Mi nějak asi nedělají dobře i ty obchody - ty hyper a super... je mi tam blbě. třeští mi hlava. je mi horko. tlak v hlavě. asi je to i od psychiky. Venku je už líp.
No tak to je nás víc, to jsem ani netušila, že je nás tolik s tím tlakem.
Marti,a co jsi dostala za léky? já jsem zvědavá, jak dopadne ten holtertest.

Dárky taky nic. Ted řeším teprv nározky. Listopad - Zuzka od ségry (pro tu mám deštník a Scrabble junior - měli v tesku v létě nějaký výprodej a koupila jsem ho za 270kč, jinak stojí i na netu kolem 400 a výš). Pro ségru nemám nic ~n~. a ještě tchyně - té udělám nějaký balíček.
No a až pak budu řešit Vánoce ~n~ moje nervy. si představím to chození po obchodech, tak mě berou mory ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.