| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet a Martí, jste miláčci~6~~m~. To víte, že je už dobře, jen občas to tak prostě je no....

Holky, dnes jsem měla teda den. Furt jsem kdesi jezdila cosik vyřizovala, no mazec. Šla jsem si vyřídit řidičák~v~, brzo co? Včera bylo v TN, že už je nejvyšší čas a že x tisíc lidí si to ještě nevyřídilo, že to bude v prosinci šílený, že v Plzni už jsou úředníci i v hyper, kde ty lidi i vyfotí a vyřídí.... No já hvězda jsem si říkala na jaře, že v poho, že si to v klidu vyřídím, jenže jsem na to zapomněla jak na smrt a kdyby to včera v TN nepřipomněli, stála bych tam v prosinci taky frontu~o~~t~ Tak jsem šla k foťákovi - no šílený~t~~t~~t~ Federální kriminální ústředna pátrá hadr~t~~t~~t~~2~. Mám tam ránu jak z děla, ksichtím se tam, žádný usměv no nic~t~~t~~t~, ale kupodivu mi to je jaksik jedno~d~~b~.

Ještě přemýšlím o nové občance, když už mám ty fotky, chtěla bych tam mít i Vikču, mám tam jen Lucku....

A přijedu dom a 2 nepřijatý hovory. No jasně, do práce. Tak jdu čtvrtek, pátek, sobota a neděle. Tak jak už 2 týdny před tím~v~.

Ale chci se zeptat, jestli mi nechtějí dát aspon 1/2 úvazek, páč od ledna si už ani neškrtnu s těma slavnýma zákonama~o~~q~~Rv:-©:-©:-©:-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.